Ogłoszenia duszpasterskie

1. Przeżywamy XXXIIIniedzielęzwykłą. Z woli Ojca Świętego jest to Światowy Dzień Ubogich. W ramach prowadzonej przez Caritas akcji "Chleb za chleb", po Mszach św. będzie można wspomóc  potrzebujących, nabywając symboliczny "Chlebek miłosierdzia".

2. W dzisiejszą niedzielę 18 dnia miesiąca o godz. 16.00 Msza święta i Nowenna do św. o. Stanisława Papczyńskiego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy przy relikwiach Świętego.

3. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata - będzie to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Jest to patronalne święto Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Tarnowskiej oraz święto Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
Na Mszy świętej o godz. 11.00 - uroczysty obrzęd błogosławieństwa nowych
ministrantów.Otoczmy modlitwą całą Liturgiczną Służbę Ołtarza, a szczególnie
nowych ministrantów.
Po Mszy świętej wieczornej w przyszłą niedzielę spotkanie Akcji Katolickiej.

4. SpotkaniaGrupparafialnych w tym tygodniu:
a. we wtorek po nabożeństwie wieczornym - spotkanie GrupySynodalnejśw. o. StanisławaPapczyńskiego
b. we środę po nabożeństwie wieczornym - spotkanie GrupySynodalnejbł. Karoliny.

5. Przez cały tydzień modlimy się za duszami naszych zmarłych w wypominkach listopadowych, w modlitwie różańcowej pół godziny przed wieczorną Mszą świętą, czyli o godz. 16.30.Zachęcamy do wspólnej modlitwy za dusze w czyśćcu cierpiące.

6. W ostatnim czasie odszedł do wieczności + Zbigniew KOLAT ze Stadeł. Pogrzeb dziś o godz. 14.00 (Różaniec pół godziny wcześniej). Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

Szczęść Boże!