Ogłoszenia duszpasterskie

1. Przeżywamy XXIVniedzielęzwykłą. Jest to Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Rozpoczyna się Tydzień Wychowania w Polsce.

2. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
a. we wtorek - św. Stanisława Kostki - patrona Polski
b. w piątek - św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

3. W najbliższy wtorek - o godz. 18.00. Msza święta i Nowenna do św. o. Stanisława Papczyńskiego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. Spotkania Grup Synodalnych w tym tygodniu:
a. we środę o 19.30 - grupa bł. Karoliny
b. we czwartek o 19.30 - grupa św. o. Stanisława Papczyńskiego

5. Od przyszłej niedzieli będzie do nabycia "Kalendarz Rolników".

6. Spotkanieministrantówikandydatównaministrantów - w najbliższą środę o godz. 17.00 w kościele, spotkanieceremoniarzyilektorów - w najbliższy piątek o godz. 17.00 w kościele.

7. Spotkania DSM w tym tygodniu odbędą się:
a. na Mokrej Wsi - w poniedziałek o godz. 16.00
b. w Gostwicy - we czwartek o 15.30
c. w Podegrodziu - w piątek o 15.30
W Naszacowicach spotkania nie będzie. Do Podegrodzia w piątek na 15.30 zapraszamy szczególnie wszystkie kandydatki do DSM.

8. W ubiegłym tygodniu odeszły do wieczności + Helena SKOCZEŃ z Podegrodzia i  + IrenaGOMÓŁKA z Mokrej Wsi. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

Szczęść Boże!