Ogłoszenia duszpasterskie

1. PrzeżywamyII Niedzielę Adwentu. Składka przeznaczona jest na cele gospodarcze naszej parafii.Bóg zapłać z złożone ofiary.

2. Od soboty rozpoczynamy Nowennę do Dzieciątka Jezus.

3. We czwartek przypada kolejna rocznica śmierci byłego proboszcza parafii Podegrodzie - ks. Józefa Nowaka. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

4. We czwartek na Mszę św. wieczorną zapraszamy dzieci z klas III szkół podstawowych: z Podegrodzia, Mokrej Wsi, Stadeł i Rogów wraz z rodzicami w ramach przygotowania do pierwszej spowiedzi i Komunii świętej (spotkanie dla dzieci z III klasy ze szkoły podstawowej w Gostwicy wraz z rodzicami we czwartek o godz. 16.00 w kaplicy w Gostwicy).

5. Wydano modlitewnik ku czci św. o. Stanisława Papczyńskiego.

6. Przypominamy, że Msze św. roratnie są codziennie o godzinie 6.00. Zachęcamy wszystkich do licznego udziału we wspólnej modlitwie.

7. W przyszłą niedzielę przed kościołem będzie można nabyć świece wigilijne. Dochód z ich sprzedaży jak co roku przekazany będzie na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom Caritas.

8. Próba orkiestry w następną niedzielę o godz. 17.00 na starej plebanii.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej - Gościa Niedzielnego. W dodatku tarnowskim znajdziemy relację z IV Balu Wszystkich Świętych, zorganizowanego przez młodzież z KSM-u Podegrodzie.

10. W ostatnim tygodniu odszedł do wieczności+Andrzej GIL z Podegrodzia. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

11.  Rada Rodziców szkoły Podstawowej w Podegrodziu serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Kiermaszu Bożonarodzeniowym. Odbędzie się on w dniach 14-15 grudnia (czwartek-piątek) w Szkole Podstawowej w Podegrodziu, w godzinach od 8.00 do 16.00.

Szczęść Boże!