1. Przeżywamy XXVIII niedzielę zwykłą. Trwają wybory do Rady Duszpasterkiej.

2. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Prosimy o uporządkowanie grobów swoich bliskich. Niech zewnętrzny porządek tego szczególnego miejsca, jakim jest cmentarz, będzie wyrazem naszej pamięci i troski o zmarłych.
Jak co roku zachęcamy wszystkich do modlitwy za swoich zmarłych; będziemy to czynili w czasie wypominków listopadowych i całorocznych ofiarując modlitwę za zmarłych z naszych rodzin. Bardzo prosimy, aby pisząc nazwiska swoich zmarłych na kartkach wypominkowych wyraźnie zaznaczyć, czy mają być to wypominki jednorazowe (listopadowe), czy też całoroczne. Wypominki można składać w kancelarii parafialnej.

3. Trwa miesiąc październik.Zachęcamy wszystkich parafian do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. Dzieci i młodzież raz jeszcze zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszy i najciekawszy różaniec wykonany własnoręcznie. Różańce można składać jeszcze w tym tygodniu w zakrystii u Pana kościelnego.

4. We środę - 18 dnia miesiąca, uroczysta Msza święta i nowenna do
św. o. Stanisława Papczyńskiego o godzinie 18.00. Serdecznie zapraszamy. W tym dniu nie ma nabożeństw w kaplicach.

5. W następną sobotę jest organizowana pielgrzymka nauczycieli i wychowawców do sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Tarnowie. Zapisy do środy w kancelarii parafialnej. Każdy, kto chciałby uczestniczyć w tym wydarzeniu może się zapisać. Wyjazd przewidziany jest na godzinę 7.30 z parkingu pod plebanią. Koszt wyjazdu - 12 złotych.

6. W przyszłą niedzielę, 22 października, św. Jan Paweł II zostanie ustanowiony patronem Akcji Katolickiej w Polsce. Z tej racji w naszej parafii na Mszy Świętej wieczornej zgromadzi się Akcja Katolicka i poprowadzi modlitwę różańcową.

7. Zapowiedzi przedślubne…

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożych łask i zapraszamy do Stołu Pańskiego.

Szczęść Boże!