Ogłoszenia duszpasterskie

1. Przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W Górze Kalwarii uroczystość ogłoszenia kościoła na Mariankach Sanktuarium św. o. Stanisława.

2. W poniedziałek święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msze św.
w kościele parafialnym o godz. 6.00, 9.00 i 18.00. W Naszacowicach o godz. 17.00, w Gostwicy o godz. 18.00 oraz w kapliczce na Osowiu u p. Olszaków o godz. 19.00.

3. Spotkanie grupy synodalnej bł. Karoliny odbędzie się we środę o godz. 19.30 na Starej Plebanii.

4. We środę o godz. 7.30 wyjazd dzieci pierwszokomunijnych na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej. Zbiórka o 7.20 koło szkoły w Podegrodziu.

5. Bóg zapłać wszystkim za przygotowanie i przeżycie Dni św. o. Stanisława Papczyńskiego w Szkole Podstawowej w Podegrodziu, na placu o. Papczyńskiego, a także w świątyni. Strażakom za zabezpieczenie drogi podczas procesji.

6. We czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Modlimy się za kapłanów i o nowe powołania.

7. W przyszłą niedzielę uroczystość Trójcy Przenajświętszej. W Naszacowicach odpust ku czci św. Urszuli Ledóchowskiej.

8. We czwartek po Mszy św. wieczornej na Starej Plebanii spotkanie uczestników pielgrzymki na Ukrainę. Proszę przynieść ksero strony ze zdjęciem z paszportu oraz dokonać wpłaty na pielgrzymkę.

9. W ostatnim czasie odszedł do wieczności + Bolesław FLOREKz Juraszowej. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

Szczęść Boże!