Ogłoszenia duszpasterskie

1. Przeżywamy XIV niedzielę zwykłą. Jest to pierwsza niedziela miesiąca, po prymarii i w kaplicach zmiana tajemnic Różańca świętego.

2. Za tydzień II niedziela miesiąca, składka przeznaczona będzie na cele gospodarcze naszej parafii.

3. Serdecznie dziękujemy za przeprowadzenie adoracji pierwszo-piątkowej. O tę posługę w miesiącu sierpniu prosimy parafian z rejonu: Podegrodzie - od Domu Towarowego po prawej i lewej stronie oraz Osiedle "Nad wodą".

4. Zachęcamy do uczestniczenia w Pieszej Pielgrzymce Tarnowskiej na Jasną Górę. Tradycyjnie wyruszy ona 17 sierpnia z  Placu Katedralnego w Tarnowie. Jak co roku pielgrzymować będziemy w grupie 19, której patronką jest św. Kinga. Zapisy będą prowadzone od piątku w kancelarii parafialnej.

5. W tym tygodniu wypada w liturgii:

W czwartek - św. Benedykta opata, patrona Europy