Odwiedziny duszpasterskie

Niedziela 20 stycznia 2019 r.

Ks. Kamil - od godz. 13.00 - Stadła - centrum druga strona szkoły od strony Remizy - od państwa Rostockich do państwa Zofii i Krzysztofa Schneider
Ks. Mateusz - od godz. 13.00 - Podegrodzie - "Wały i Pędzicha" - od państwa Angeliki i Mariusza Zgrzeblak do państwa Zofii i Józefa Hamiga
Ks. Piotr - od godz. 15.30 - Mokra Wieś - od państwa Bednarczyk do Tadeusza i Anny Gomółka (odcinek podzielony - cz. II)

Poniedziałek 21 stycznia 2019 r.

Ks. Piotr - od godz. 14.00 - Naszacowice - od państwa Leszka i Cecylii Gancarczyk do państwa Agnieszki i Piotra Turek (odcinek podzielony - cz. I)
Ks. Kamil - od godz. 14.00 - Barczynka - prawa strona - od państwa Zofii i Franciszka Golonka do państwa Bogumiły i Krzysztofa Ciągło

Wtorek 22 stycznia 2019 r.

Ks. Piotr - od godz. 14.00 - Naszacowice - od państwa Józefy i Józefa Plata do pana Ignacego Śledzia (odcinek podzielony - cz. II)
Ks. Kamil - od godz. 14.00 - Stadła "Polska Wieś" - od państwa Ireny i Jana Drabik do państwa Joanny i Antoniego Ligas (odcinek podzielony - cz. I)

Środa 23 stycznia 2019 r.

Ks. Piotr - od godz. 14.00 - Naszacowice - centrum - od państwa Zofii i Maksymiliana Szelec do państwa Marii i Mariusza Zaryczny (odcinek podzielony - cz. I)
Ks. Kamil - od godz. 14.00 - Stadła "Polska Wieś" - od państwa Elżbiety i Jerzego Smaga do państwa Józefy i Marka Ociepka (odcinek podzielony - cz. II)
Ks. Mateusz - od godz. 14.00 - Podegrodzie - centrum - od państwa Jadwigi i Józefa Konstanty do państwa Marii i Stefana Klag

Czwartek 24 stycznia 2019 r.

Ks. Piotr - od godz. 14.00 - Naszacowice - centrum - od państwa Anny i Bartłomieja Gomółka - do pani Turek (odcinek podzielony - cz. II)
Ks. Kamil - od godz. 14.00 - Stadła "Polska Wieś" - od państwa Teresy i Andrzeja Leśniak - w stronę Podegrodzia do państwa Marii i Czesława Gałysa (odcinek podzielony - cz. I)
Ks. Mateusz - od godz. 14.00 - Podegrodzie "Nowe Osiedle" - od państwa Joanny i Krzysztofa Zygmunt do państwa Marioli i Leszka Maciuszek (odcinek podzielony - cz. I)

Piątek 25 stycznia 2019 r.

Ks. Piotr - od godz. 14.00 - Naszacowice - od strony Gołkowic - od państwa Marty i Jana Stachoń, następnie pani Anna Lis, państwo Janor - do państwa Barbary i Marka Jodłowskich (odcinek podzielony - cz. I)
Ks. Kamil - od godz. 14.00 - Stadła - w stronę Podegrodzia - od państwa Agaty i Wojciecha Maciuszek do państwa Jadwigi i Jana Cabała (odcinek podzielony - cz. II)
Ks. Mateusz - od godz. 14.00 - Podegrodzie "Nowe Osiedle" - od państwa Wandy i Stanisława Średniawa do państwa Małgorzaty i Marka Piękoś (odcinek podzielony - cz. II)

Sobota 26 stycznia 2019 r.

Ks. Piotr - od godz. 9.00 - Naszacowice - od państwa Anety i Krzysztofa Zięba do państwa Elżbiety i Stanisława Krzyżak
Ks. Mateusz - od godz. 9.00 - Podegrodzie "Osiedle Słoneczne" - od państwa Zofii i Mieczysława Baszczyn do państwa Joanny i Pawła Ciągło

Niedziela 27 stycznia 2019 r.

Ks. Piotr - od godz. 13.00 - Podegrodzie - osiedle "Nad wodą" - od państwa Józefy i Stanisława Jurkowskich - do państwa Małgorzaty i Zdzisława Wąchała
Ks. Mateusz - od godz. 13.00 - Podegrodzie "Osiedle Słoneczne" - od państwa Połeć - do państwa Katarzyny i Grzegorza Duda

Poniedziałek 28 stycznia 2019 r.

Ks. Piotr - od godz. 14.00 - Naszacowice - od strony Gołkowic - od państwa Małgorzaty i Bronisława Król do państwa Jadwigi i Bogdana Zgrzeblak, a następnie od państwa Kazimiery i Mariana Bienias do państwa Wandy i Dariusza Waligóra (odcinek podzielony - cz. II)

Wtorek 29 stycznia 2019 r.

Ks. Mateusz - po nabożeństwie wieczornym - Podegrodzie - plebania.