Porządek kolędy

Niedziela - 21 stycznia 2018
Ks. Piotr - od godz. 12.30 - Podegrodzie - "Wały i Pędzicha - od państwa Moniki i Jana Bochniarz do państwa Zofii i Józefa Hamiga.
Ks. Kamil - od godz. 12.30 - Podegrodzie - Osiedle "Nad Wodą" - od Żwirowni - od państwa Józefy i Stanisława Jurkowskich do państwa Małgorzaty i Zdzisława Wąchała
Ks. Mateusz - od godz. 12.30 - Podegrodzie - od strony Naszacowic - od państwa Agaty i Jerzego Migacz do państwa Barbary i Romana Lorczyk

Poniedziałek - 22 stycznia 2018
Ks. Piotr - od godz. 14.00 - Juraszowa - od państwa Anity i Mariusza Karpierz do państwa Teresy i Jana Zielonka - odcinek podzielony (cz. I)
Ks. Kamil - od godz. 14.00 - Podegrodzie - osiedle "Nad Wodą" od pani Władysławy Smoleń osiedlem do państwa Joanny i Pawła Cabała - odcinek podzielony (cz. I)
Ks. Mateusz - od godz. 15.00 - Mokra Wieś - od państwa Balbiny i Jerzego Olszak do państwa Marii i Krzysztofa Tokarczyk - odcinek podzielony (cz. I)

Wtorek - 23 stycznia 2018
Ks. Piotr - od godz. 15.00 - Juraszowa - od państwa Renaty i Krzysztofa Pulit do państwa Barbary i Stanisława Maciuszek - odcinek podzielony (cz. II)
Ks. Kamil - od godz. 15.00 - Podegrodzie - osiedle "Nad Wodą" - od państwa Krystyny i Jerzego Kożuch osiedlem do państwa Bożeny i Stanisława Łatka
- odcinek podzielony (cz. II )
Ks. Mateusz - od godz. 15.00 - Mokra Wieś - od pani Teresy Niemiec do państwa Urszuli i Marka Węgrzynowskich - odcinek podzielony (cz. II)

Środa - 24 stycznia 2018
Ks. Piotr - od godz. 15.00 - Juraszowa - od państwa Janiny i Stanisława Mordarskich do państwa Heleny i Józefa Laciuga - odcinek podzielony (cz. I)
Ks. Kamil - od godz. 14.00 - Podegrodzie - Kolonia - od państwa Barbary
i Pawła Gorczowskich do państwa Czesławy i Kazimierza Łatka - odcinek podzielony (cz. I)
Ks. Mateusz - od godz. 13.00 - Mokra Wieś - od państwa Krystyny i Józefa Urbaniak do państwa Stefanii i Jana Niemiec - odcinek podzielony (cz. I)

Czwartek - 25 stycznia 2018
Ks. Piotr - od godz. 15.00 - Juraszowa - od państwa Marzeny i Andrzeja Olszak do państwa Marii i Wiesława Groń - odcinek podzielony (cz. II)
Ks. Kamil - od godz. 15.00 - Podegrodzie - Kolonia - od państwa i Balbiny i Roberta Łatka do państwa Marii i Zdzisława Szewczyk - odcinek podzielony (cz. II)
Ks. Mateusz - od godz. 15.00 - Mokra Wieś - od pana Kazimierza Bednarczyka - w stronę Osowia - do państwa Anny i Tadeusza Gomółka - odcinek podzielony (cz. II)

Sobota 26 stycznia 2018
Ks. Kamil - od godz. 9.00 - Podegrodzie - "Nowe Osiedle" - od państwa Joanny i Krzysztofa Zygmunt - w kierunku państwa Marioli i Leszka Maciuszek, od państwa Wandy i Stanisława Średniawa do państwa Małgorzaty i Marka Piękoś
Ks. Piotr - po Mszy św. wieczornej wizyta duszpasterska na plebanii